.

.

WZSM Нови LCD Екран Видео Кабел за Lenovo Ideapad Yoga 2 13 ZIVY0 DC02001VL00

WZSM Нови LCD Екран Видео Кабел за Lenovo Ideapad Yoga 2 13 ZIVY0 DC02001VL00

DEN 1094.00
DEN 1151.52
-5 %
Од стока


Состојба : Нова
Гаранција : 3 месеци
Овој производ има се тестирани во добра работна состојба.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
DC02001VL00
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
WZSM
R

Купувачите избираат и