.

.

1m Hi-Fi Audiophile говорникот кабел рог жица 600 core 1meter ПВЦ

1m Hi-Fi Audiophile говорникот кабел рог жица 600 core 1meter ПВЦ

DEN 181.92
Од стока

1m Hi-Fi Audiophile говорникот кабел рог жица 600 core 1meter ПВЦ Тип : Говорникот кабел Материјал : Бакар Надворешниот дијаметар : 5.2 mm (300pcs/0.1 mm)*core 2 Изолација : Висок квалитет транспарентен јакна,заштита на животната средина ПВЦ Должина : 1meter Апликација : HIFI аудио склопот на производи, погодни за внатрешни предните звучници, центар јазик, главни говорници, бас јазик, опкружувачки звучници, итн.

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
BQ---10
Тип:
говорникот кабел
Надворешниот Дијаметар:
5.2 mm
R

Купувачите избираат и