.

.

2 Парчиња 88x37x59mm Пластични Електроника Кутија Проектот Случај DIN Железнички САЛАДИН Делница Кутија

2 Парчиња 88x37x59mm Пластични Електроника Кутија Проектот Случај DIN Железнички САЛАДИН Делница Кутија

DEN 117.00
DEN 128.64
-9 %
Од стока


Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Бела, Црна
Големина : 88x37x59mm/3.46x1.46x2.32"
Количина : 2 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакетот Вклучува :
2 x Електроника Кутија (1 КОМПЈУТЕР Црна+ 1 КОМПЈУТЕР Вајт)

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
-
R

Купувачите избираат и