.

.

2 Pin 7283-5596-10 7282-5596-10 Женски Водоотпорен Автомобилската Електрични Конектори

2 Pin 7283-5596-10 7282-5596-10 Женски Водоотпорен Автомобилската Електрични Конектори

DEN 452.00
DEN 636.00
-29 %
Од стока


2 Pin 7283-5596-10 7282-5596-10 Женски Водоотпорен Автомобилската Електрични Конектори
Секое парче вклучува pin(терминал ) и гума печат .

боја:
5 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ, 20 КОМПЈУТЕРИ
Број На Модел На:
DJ70258-6.3-21
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Број На Модел На:
7283-5596-10 7282-5596-10
R

Купувачите избираат и