.

.

923-4p Брза Конекција Терминал Притиснете Тип Терминал Платформа Одвои Вметнете Тип на Конекција Терминал LED Connection Терминал

923-4p Брза Конекција Терминал Притиснете Тип Терминал Платформа Одвои Вметнете Тип на Конекција Терминал LED Connection Терминал

DEN 257.00
DEN 278.88
-8 %
Од стока


Број На Модел На:
сите - 923
Бренд Име:
VSELE
Видови:
Терминал (терминал)
Работна Фреквенција:
ниска фреквенција
Опсег на примена:
кабел
Линија Должина:
10
Производство Технологија:
производство на пластични статии со инјекција во калапи
Обработка на прилагодување:
no
Карактеристично:
Отпорност кон пожар / пламен retardant
Контакт материјал:
Бакар Делови
изолатор материјал:
PA66
Минимален број пакување:
1
R

Купувачите избираат и