.

.

2 Pin 1.0 mm модел машки&женски конектор,доза на притисок сензор приклучокот ,Авто водоотпорен светлата приклучок за Хонда Договор

2 Pin 1.0 mm модел машки&женски конектор,доза на притисок сензор приклучокот ,Авто водоотпорен светлата приклучок за Хонда Договор

DEN 618.00
DEN 672.00
-8 %
Од стока


2 Pin 1.0 mm модел машки&женски конектор,доза на притисок сензор приклучокот ,Авто водоотпорен светлата приклучок за Хонда Договор
Информации :
•Висок квалитет 2 pin автомобил водоотпорен електрични конектори собрание
Авто senser приклучокот,а оска оптоварување се поправи времето/доза притисок приклучок
Одговараат за многу автомобил. за Хонда Договор
•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други

Пакет:
5 ГРУПИ, 20 СЕТОВИ, 100 ЈА ПОСТАВУВА
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
DJ7021A-1
Pin/патот/core:
2
Примена:
Автоматскиот сензор plug/Авто Светлата приклучок
боја:
Црна
Големина:
1.0mm
Тип:
доза притисок сензор приклучок
користат за:
за ХОНДА ДОГОВОР
Пол:
машки и женски
R

Купувачите избираат и