.

.

LP20 водоотпорен конектор 5 pin,5 pin Женски конектори машки и панел монтажа, водоотпорен полнач,5 pin led конектор,

LP20 водоотпорен конектор 5 pin,5 pin Женски конектори машки и панел монтажа, водоотпорен полнач,5 pin led конектор,

DEN 565.00
DEN 614.40
-8 %
Од стока


LP20 водоотпорен конектор 5 pin,5 pin Женски конектори машки и панел монтажа, водоотпорен полнач,5 pin led конектор,
Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница, Ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? Ви благодарам многу! 1. Со цел да ви помогне да го изберат правото производи,направивме внимателни категории за вас, ако имате повеќе барање, можете да ги оставите порака кога ќе нарачате, се разбира, можете да контактирате со нас директно. 2. Ако ви треба заварување кабел за приклучок, ќе е подобро да се обезбеди параметар на кабелот и спецификација на конектор. Ако тоа е за професионална опрема кабел, ве молиме да обезбеди заварување дефиниција. 3. Ние сме Професионални Производител на Водоотпорен Индустриски Приклучок, и ние може да го прилагодите со кабел според клиентите барања. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да погледнете повеќе производи, ви Благодариме! 4. Без разлика што и да е вашиот количина, ние ќе ни биде мило да ви испраќа стоките навремено, и ќе им понуди на следење на број за да можете да ја следат стоката нагоре. 5. Конектори ние се продаваат е Меѓународен бренд компатибилност конектор, ве молиме да го изберат правото за дел број според она што ви треба.

Конектор тип:
Панел Монтажа
Иглички:
2 столбови конектори
Број На Модел На:
ЛП-20-J05PE-01-001;ЛП-20-C05SX-01-001
Бренд Име:
cnlinko
боја:
Црна
Материјал:
Високи Перформанси Enginner Пластика
Тип:
водоотпорен конектор 5 pin
Моменталната оценка(А):
Сертификат:
Оперативен напон(AC.V):
Контакт Отпор:
Издржливост :
Температурата оценка:
-40℃~80℃
Го издржат напонот(AC.V.рм)1 минута:
R

Купувачите избираат и