.

.

115x90x40mm САЛАДИН Контрола Кутија Пластична Обвивка Електронски Проектот Случај DIY со Terminal Block %328/328

115x90x40mm САЛАДИН Контрола Кутија Пластична Обвивка Електронски Проектот Случај DIY со Terminal Block %328/328

DEN 174.00
DEN 197.28
-12 %
Од стока

Карактеристики : Висок квалитет Индустриски Кутија, САЛАДИН за индустриска контрола кутија. 100% НОВИ Тешки мерач екструдиран пластична конструкција Изградена-во дупка се одржи коло Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : прибл. 115x90x40mm/4.53x3.54x1.57" Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x САЛАДИН Контрола Кутија 1 x Terminal Block '

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
САЛАДИН Контрола Кутија
R

Купувачите избираат и