.

.

Брза Испорака DS680b Само-издигнувајќи Еден Фаза 2input 8outputs Поликарбонат Поврзете Терминал Блок Изолација и Antiflaming

Брза Испорака DS680b Само-издигнувајќи Еден Фаза 2input 8outputs Поликарбонат Поврзете Терминал Блок Изолација и Antiflaming

DEN 200.00
DEN 210.72
-5 %
Од стока


метар метар метар метар метар метар метар метар
Пакет содржина : 1pc во една торба
Големина : како се покаже слика
Материјал : поликарбонат
Метал дел материјал : бакар
Изолација отпор : 40 MΩ
Изолација напон : 660 V 50 Hz/60 Hz
Работна температура : -40120 ℃
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.

Бренд Име:
Pixiuonline
Број На Модел На:
DS680b
R

Купувачите избираат и