.

.

Бесплатен превозот 200PCS EM4305 чип ПВЦ картичка празен картичка smart rfid 125KHz картичка

Бесплатен превозот 200PCS EM4305 чип ПВЦ картичка празен картичка smart rfid 125KHz картичка

DEN 4970.00
DEN 5231.52
-5 %
Од стока


Бесплатен превозот 200 PCS EM4305 чип ПВЦ картичка празен картичка smart rfid 125 KHz картичка
Клучни карактеристики
•Димензии : 85.5 x 54mm
•Дебелина : 0.9 милиметри
•Материјал : ПВЦ, домашно МИЛЕНИЧЕ
•Површина : ламиниране (сјај/мет/матирано)
•Прочитајте време : 100000 пати
•Оперативен температура : -20 до +60°C
•Stockage температура : -20 до +65°C
Опции за печатење
•Целосна боја офсет печатење
•Свила екран печатење
•Сребрена/Злато свила екран печатење позадина
•Персонализација
Други Занаети Опции за 125 KHz (РС) Безконтактни Smart Картичка
•Магнетна лента : 300oe, 2750oe, 4000oe
•Нумерирање
•Печатење бар-кодот
•Потпис panel
•Втиснување
Чип Достапни
125 KHz
ISO7815
EM4100 / H4100
64 Бита
EM4102 / H4102
65 Битови
EM4200
64 Бита
TK4100
64 Бита
EM4105
65 Битови
EM4305
512 Bits
EM4450
1024 Bits
ATA5577
330 Bits
Компанијата Информации
Нашите Услуги

Број На Модел На:
EM4305
Бренд Име:
RZX
Точка име :
EM4305 Картичка
чип:
EM4305
Фреквенција:
125KHz
меморија:
512bits
Материјал:
ABS&ПВЦ&МИЛЕНИЧЕ&PETG
Големина:
CR80
Протокол:
ISO78114/785
боја:
Бела
Податоци за конзервација:
10 години
ПОВРШИНА:
Гланц
R

Купувачите избираат и