.

.

DIY 20PCS 20mm Трепкане AB Смола Срцето Кристал Flatback Свадба 2 Дупка Копчиња Прибор за Облека K762

DIY 20PCS 20mm Трепкане AB Смола Срцето Кристал Flatback Свадба 2 Дупка Копчиња Прибор за Облека K762

DEN 95.04
Од стока


Материјал : Смола
Големина : 20mm (1"=25.4 mm)
Боја : погледнете pictur
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
K762
Материјал:
Смола
Декорација:
Никој
Обликот:
Срцето
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
R

Купувачите избираат и