.

.

Sunbling 2 Дупки да се Шие На Дрвени Копчиња Кафеава Боја DIY рачно изработени Писмо Деца Шиење Дрво Копчето За Облека

Sunbling 2 Дупки да се Шие На Дрвени Копчиња Кафеава Боја DIY рачно изработени Писмо Деца Шиење Дрво Копчето За Облека

DEN 62.00
DEN 143.52
-57 %
Од стока


Реалната Слика
Она што го гледате е она што го примивте
Големина
Назад Шоу
Купувачот Се Покаже
Производот Се Покаже
Реалната Слика

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Боење
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
овална
Број На Модел На:
SB-010
Стил:
Flatback
Бренд Име:
sunbling
R

Купувачите избираат и