.

.

Копчиња дијамант сликарство Бесплатен превозот 23mm виножито кристал копчето со лизгачот за DIY занаети шиење 10PCS (BTN-5504)

Копчиња дијамант сликарство Бесплатен превозот 23mm виножито кристал копчето со лизгачот за DIY занаети шиење 10PCS (BTN-5504)

DEN 212.00
DEN 385.92
-45 %
Од стока


ТОПЛА ПРОДАЖБА ! ! !
Копчиња дијамант сликарство Бесплатен превозот 23mm виножито кристал копчето со лизгачот за DIY занаети шиење 10 PCS (BTN-5504)
1-Size : 23mm
2-Позлата : сребро.
3-Стил : flatback
4-Процесот време : 1-7working дена врз основа на акции
5-Пакет : 2 ПАРЧИЊА/торба
СОВЕТИ :
1-Доколку купувачи сакаат одредени бои,ве молиме оставете белешки кога местото цел,или ние ќе ги испрати случаен мешани бои.
2-Ако купувачите треба цел итно,ве молиме оставете белешки кога местото цел
3-ве Молиме да се свесни нашиот бисер не е нула,купувачот може да се купи без грижи.
4-Ако купувачот има било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО.
5-Ние очекуваме да вашата позитивни повратни информации откако ќе добијат парцели.Ако постои било каков проблем со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за вас

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BTN-5504 кристал копчето
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
R

Купувачите избираат и