.

.

240PCS метал занитвам + упатство за инсталација алатка. Акрилик дијамант копчиња. Прилепува. Боја декоративни ноктите. Облека & Додатоци.

240PCS метал занитвам + упатство за инсталација алатка. Акрилик дијамант копчиња. Прилепува. Боја декоративни ноктите. Облека & Додатоци.

DEN 558.00
DEN 600.00
-7 %
Од стока


Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
8мм
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Никој
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Стил:
Flatback
Бренд Име:
DoonLoo
R

Купувачите избираат и