.

.

Светкавиот sequins машки долга Наметка грб Волшебник перформанси Одговараат Јакни ноќен клуб Бар Мажите пејач Фаза костими покаже outerwear

Светкавиот sequins машки долга Наметка грб Волшебник перформанси Одговараат Јакни ноќен клуб Бар Мажите пејач Фаза костими покаже outerwear

DEN 4307.00
DEN 4680.96
-8 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Декорација:
Sequined
Тип:
Тенок
Стил:
Панк Стилот
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Бренд Име:
LOBUDEK
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Едно Копче
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Крпеница
Обвивка Материјал:
Spandex / Полиестер
Облека Должина:
Долго
Ткаенина Тип:
Полиестер влакна
Големина:
S M L XL XXL
боја:
црвена,сина
Стил:
новина мода плима ноќен клуб,личност
користат за:
пејачка, танчерка матурска бар партија фаза носи перформанси,шоу,ноќен клуб
Моден Елемент:
Sequins
R

Купувачите избираат и