.

.

32 Компјутери(16 Пара)3 инчи Polka Точка Бутик за Деца Девојка Коса Клипови Цвет Grosgrain Лента Лакови за Деца Години Малку Девојки

32 Компјутери(16 Пара)3 инчи Polka Точка Бутик за Деца Девојка Коса Клипови Цвет Grosgrain Лента Лакови за Деца Години Малку Девојки

DEN 294.00
DEN 326.88
-10 %
Од стока

Во врска со Производот Најдобар подарок ! ! ! Најдобар подарок избор за вашето бебе или вашиот пријател кој го има бебето. Бутик еластична headbands!!! совршен за секоја девојка, новороденче, бебе, дете, или мама. Косата Лакови Големина : 3 Инчи,Спроведен Со Алигатор клипови. Сет на 16 бои бутик за коса, лак(16pair , 32pcs). Фантастични различни бои се толку прекрасни светла и убава.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CL-98-H11Cbo
Бренд Име:
CELLOT
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
R

Купувачите избираат и