.

.

Раководител Бенд Hairbands Headbands Headdress Headwear Украс Trinketl Измијте Го Лицето Коса Бенд Симпатична Мачка Уши Коса Орнаменти Жени

Раководител Бенд Hairbands Headbands Headdress Headwear Украс Trinketl Измијте Го Лицето Коса Бенд Симпатична Мачка Уши Коса Орнаменти Жени

DEN 95.52
Од стока


1276 НЕ U КАКО ТОА?
Gao Junxi во "таа е многу убава", која се носи оваа корејски плима картичка додатоци. И многу корејски ѕвезди преку. Извезена писма со корејската верзија на истиот став е многу топло. Добар квалитет на уво постои жица лесно се крши низ еластична водат.
Корални кашмир материјал : ткаенина мека, нежна текстура, прекрасен изглед, богати бои, погоден за лична облека. Со сите видови на кашмир карактеристики на материјалот, топло, дише, супер кожа, не може да си дозволи топката, не исчезнат.
Корални кашмир, villi беше корални-како, влакна површината беше саќе, главно со користење на 100% се ултра-фини композитни влакна, со супериорен апсорпција на вода и топлина. Абсорпција на вода е три пати повеќе од памук производи, се чувствуваат супер меки ултра-лизгава, деликатна и нежна, не исчезнат, не може да си дозволи топката!

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TOTCRY
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Фланелен
Стил:
Корејската верзија на корејската / корејски стил
Материјал:
Фланелен
Се применуваат за подароци прилики:
Патување спомен, свадба, надоместоци на вработените
обичај обработка:
Yes
Шема:
Проверете
R

Купувачите избираат и