.

.

Мода Девојка Биг Цвет Blingbling Еластична Hairband Headbands Коса Бенд Chifflon Цвет Додатоци

Мода Девојка Биг Цвет Blingbling Еластична Hairband Headbands Коса Бенд Chifflon Цвет Додатоци

DEN 50.00
DEN 71.04
-30 %
Од стока


Внимание За да ги зачувате вашите пари, ние нудиме бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус дека ќе не обезбеди следење на број, ако е потребно(следење на број), ве молиме избор Кина Пост Воздух Mail пораки или да купи повеќе во tatol од $5 во нашата продавница
Забелешка : бидејќи секој монитор е различен, толку бојата е малку надвор боја!

Бренд Име:
bestybt
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
QYH70174
Тип На Објект:
Headwear
Тип На Објект:
Headwear
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и