.

.

Бебе headband роденденски подарок бебе коса додатоци 4/5 различни стилови во еден многу по го поставите бебето девојки цвет headband лак

Бебе headband роденденски подарок бебе коса додатоци 4/5 различни стилови во еден многу по го поставите бебето девојки цвет headband лак

DEN 360.00
DEN 378.72
-5 %
Од стока


Бебе цвет лак headband
Цвет големина околу 10cm,бендот за 39cm
4 или 5 парчиња по многу ,изберете еден ви се допаѓа

Бренд Име:
DODO
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Полиестер
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
DO001DB
Одделот За Името:
Бебето
Големина:
одговараат за 0 до 4 години девојки
R

Купувачите избираат и