.

.

72Pcs/Многу Шарени Девојка Коса Бенд Носители Еластична Гума Бендови Додатоци за Коса Врски Заболување на Создателот Headband Headwear Scrunchies

72Pcs/Многу Шарени Девојка Коса Бенд Носители Еластична Гума Бендови Додатоци за Коса Врски Заболување на Создателот Headband Headwear Scrunchies

DEN 204.00
DEN 252.48
-19 %
Од стока


Материјали : Најлон+Гума Бендови(Боја Микс);
Големина : за 4cm (Еластични)

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
R

Купувачите избираат и