.

.

15Pcs Коса Додатоци за Џвакање Телефонска Жица Hairbands Headwear Еластична Пролет венчиња за Коса Врски/Прстени/Јажиња конска опашка Носителот

15Pcs Коса Додатоци за Џвакање Телефонска Жица Hairbands Headwear Еластична Пролет венчиња за Коса Врски/Прстени/Јажиња конска опашка Носителот

DEN 134.00
DEN 191.52
-30 %
Од стока


П : КОЛКУ ТРАНСПОРТ ТАКСА?
A : Ние offeried бесплатен превозот од Shunyou Ecnomic воздух mail и Кина пост Ecnomic воздух mial .
П : КОЛКУ долго за deliving време?
A : Тоа секогаш се земе 20-60days на вашата страна .Некои земја како Африкански contries , Бразил ,Русија и јужна Ameria contries некое време повеќе од 60days.PLS чека трпеливо .
П : КАКО за боја и големина на пакување?
A : 15 PCS мешана боја по случаен избор , спакувани во еден пп торба.

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
D95
Шаблон Тип:
Геометриски
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Смола
R

Купувачите избираат и