.

.

Трговија на големо 30PCs 22MM 3D Глеѓ Легура Цвеќиња Копчето Печ Налепница Занает Одговара Облека, Коса, Накит, Украс Додатоци Оркестарот

Трговија на големо 30PCs 22MM 3D Глеѓ Легура Цвеќиња Копчето Печ Налепница Занает Одговара Облека, Коса, Накит, Украс Додатоци Оркестарот

DEN 820.00
DEN 911.52
-10 %
Од стока


Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : за 22mm
количина : за 30pcs,како ваш избор
Боја : како на вашиот избор
Ако ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgae
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.

Метална боја:
микс, светло сина, розова, сива, жолта, светло кафе
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
накит шарм
Големина на:
За 22mm
Материјал:
метал кристал acrystal и така натаму
Пакување:
30pcs,како ваш избор
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир&коса, накит, Облека brooch
боја:
како ваш избор
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика
R

Купувачите избираат и