.

.

3 парчиња поставува свила предиво цвет невестата headdress убавината невестата коса barrette свадба коса додатоци розова коса украс

3 парчиња поставува свила предиво цвет невестата headdress убавината невестата коса barrette свадба коса додатоци розова коса украс

DEN 622.00
DEN 888.00
-30 %
Од стока

ДОЛАРИ, 16.40 ДОЛАРИ, 15.89

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Предиво
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Свила предиво имитација бисер
Технологија на обработка:
Рачно Плетење
Тип:
Косата, Косата Бенд
Пакување:
Независно од пакување
погоден за давање на подарок прилики:
Свадба
НЕМА.:
Ty157
Место на Потекло:
Guangxi
R

Купувачите избираат и