.

.

Цвеќиња Девојки Кожени Чевли 2018 Пролет И Есен Бебе Чевли 0-1-2 Година Мека Дното Деца Чевли на Децата

Цвеќиња Девојки Кожени Чевли 2018 Пролет И Есен Бебе Чевли 0-1-2 Година Мека Дното Деца Чевли на Децата

DEN 767.00
DEN 851.52
-10 %
Од стока


НИ Големина
ДОН Големина
In ide Должина (cm)
0
15
11.5
0.5
16
12
1
17
12.5
1.5
18
13
2
19
13.5
3
21
13.5
3.5
22
13.8
4
23
14.3
4.5
24
14.8
5
25
15.3

Чевли Големина:
0, 0.5, 1, 1.5, 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5
Бренд Име:
DAIYAER
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Пол:
Бебе Девојка
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Кожа Стил:
Мека Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Занитвам
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
0-1M,3M,9M,6M,12M,15M,18M,21M,24M,27M,1M,4M,7M,10M,13M,16M,19M,22M,25M,2M,5M,8M,11M,14M,17M,26M,20M,23M
Применливи Сезона:
пролетта и есента
Им помогне на површината материјал:
ЕВА
Шема:
Чиста Боја
Применливи пол:
Женски
R

Купувачите избираат и