.

.

AIIOU Мажите Секси Торбичка Бикини Кратко Удобен Најлон Мажите Дише долна облека Флорални Printi Мека Гаќи Мазна Кратко Гаќи

AIIOU Мажите Секси Торбичка Бикини Кратко Удобен Најлон Мажите Дише долна облека Флорални Printi Мека Гаќи Мазна Кратко Гаќи

DEN 405.00
DEN 633.12
-36 %
Од стока


Опис
Бренд : Aiiou
Боја : Како се покаже во слика
Сезона : All
Нето Тежина : 0.07 KG
Пакет : 1 PCS
Големина На Табелата
Производот Се Покаже
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен., ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е corret и телефонскиот број е avaiable.
2.Ние ќе ве информира ако превозот метод е променет, па ве молиме да се задржи во допир.
3.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување. Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
4.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
5.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации
Ако сте задоволни, ве молиме да дадете 5 ѕвезди слава ; ако не сте задоволни, ве молиме да не се брза со заклучоци, вашиот охрабрување и предлози за нас е многу важно, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го обезбеди најдоброто решение!
Топло prompt
1.

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
S015-4
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
R

Купувачите избираат и