.

.

Жените Чипка Шупливи Низок Пораст Гаќи Секси Види Преку Panty за Дами Краток Дише долна облека 4 парчиња многу

Жените Чипка Шупливи Низок Пораст Гаќи Секси Види Преку Panty за Дами Краток Дише долна облека 4 парчиња многу

DEN 389.00
DEN 547.68
-29 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 1-3 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор. Ве молиме овозможи за малку разлики.
1. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се acccepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress. 2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно. 3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати, ве Молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите. (на пример,Бразил Boleto).
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и telphone број! 2. Ние ќе испратите објекти во рамките на 1 - 4 дена кога aliexpress потврди вашата исплата. 2.Обично ние ви испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; Ако ви е потребна оваа цел во итни, ве молиме изберете EMS,DHL, Fedex ,UPS-от или други Изразат испорака начин. Ви благодариме!!! 3.Време на испорака : a. DHL, TNT express превозот обично се 3-7 работни дена (не вклучува одмор и викенд). б. EMS изразат испорака обично трае 5-9 работни дена (не вклучува одмор и викенд).

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
RichcocoClassic
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Крпеница
Гаќи Тип:
Кратко
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
90%Најлон 10%Spandex 10%Памук
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
neiku33
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
боја:
Црвени, Сини и така нп
R

Купувачите избираат и