.

.

efero Анти Навремено Против Стареење Полжав се Соочуваат со Навлажнувачки Крем Негување на Суштината Нежна Нега на Кожата Firming Lift Поправка Ден Крим

efero Анти Навремено Против Стареење Полжав се Соочуваат со Навлажнувачки Крем Негување на Суштината Нежна Нега на Кожата Firming Lift Поправка Ден Крим

DEN 336.00
DEN 479.04
-30 %
Од стока

modname=ckeditor
efero Анти Навремено Против Стареење Полжав се Соочуваат со Навлажнувачки Крем Негување на Суштината Нежна Нега на Кожата Firming Lift Поправка Ден Крим
Спецификација : 30 g
Рок на траење : 3 години
Потекло : Кина
ефект : Полжав Влажна Негување на Лицето Крем 30 G може да биде лесно се апсорбира преку кожата. Тоа може да помогне да се подобри досадна кожата за тоа replenishes влага и исхрана за заштита на сува, груба и лупено кожата. Во исто време, тоа може да се бори против брчките.
Примена : По чистење на кожата во текот на денот и ноќта, се применува износот на лицето и нежно масажа додека се апсорбира.
Типот на кожата : Погоден за сите типот на кожата.
Складирање Состојба : се Стави на ладно и суво место, и да ги задржи подалеку од сончева светлина.
пакетот вклучува : 1 X полжав се соочуваат со крем
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број.

Бренд Име:
efero
Пол:
Женски
Функција:
Анти-Стареењето
НЕТО-WT.:
30ML
Број На Модел На:
полжав крем
Состојка:
Полжав екстракт полжав крем,Колаген
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Ефект:
Полжав Влажна Негување
Тип На Објект:
полжав крем
Функција:
Навлажнувачки
Погоден за нега на кожа:
голем број на кожата
R

Купувачите избираат и