.

.

Моден Куче Чешлање Мачка Казна-заби Чешли Миленичиња Куче Четка Вошки Ентони Отстранување Чешел Милениче Чистење Материјали

Моден Куче Чешлање Мачка Казна-заби Чешли Миленичиња Куче Четка Вошки Ентони Отстранување Чешел Милениче Чистење Материјали

DEN 54.00
DEN 54.24
-0 %
Од стока


Моден Куче Чешлање Мачка Казна-заби Чешли Миленичиња Куче Четка Вошки Ентони Отстранување Чешел Милениче Чистење Материјали
Опис На Производот
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : L18.5cm S14cm
Боја : Бела/сино
Пакување : 1pcs/пакет
ЗАБЕЛЕШКА
1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу
15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брза
брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изречни
превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.

Големина:
S, L
Тип:
Кучиња
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ву fang
Број На Модел На:
180193
R

Купувачите избираат и