.

.

4 Парчиња/Поставува Кутре Зимски Чизми за Снег Секојдневен Куче Чевли домашно Милениче се Лизга-отпорни Водоотпорен Чевли Теди Куче Чевли

4 Парчиња/Поставува Кутре Зимски Чизми за Снег Секојдневен Куче Чевли домашно Милениче се Лизга-отпорни Водоотпорен Чевли Теди Куче Чевли

DEN 253.00
DEN 316.80
-20 %
Од стока


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% Сосема нов и висок квалитет! Миленичиња Чевли е моден додаток за вашето домашно милениче, особено на дождлив ден. Тоа помага да се задржи куче 's шепи сува и удобно во влажни временски услови. Добра заштита куче 's шепи, за да се спречи куче 's шепи беше избоден со нож. Карактеристики добра crimple отпор и удобно Ветер : -доказ материјал. Материјал : Водоотпорен крпа, Простор кожа кадифен поставата Големина : 5 Големина за да изберете Големина на Чевли Ширина Чевли Должина 1 3.5 cm/1.37 4.4 cm/1.73 2 3.8 cm/1.49 4.7 cm/1.85 3 4.0 cm/1.57 5.0 cm/1.96 4 4.4 cm/1.73 5.5 cm/2.16 4.8 5 cm/1.88 6.0 cm/2.36 Објект се Вклучени : 1 Сет X Милениче Чизми (4pcs) >>Превозот : Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Големина:
1, 2, 3, 4, 5
Материјал:
PU
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Тип:
Кучиња
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 20cm x 20cm (3.94in x 7.87in x 7.87in)
R

Купувачите избираат и