.

.

Прекрасна Милениче Снабдување Симпатична Папа Патка Кадифен Куче Играчка Со Јаже Куче Играчки Нови

Прекрасна Милениче Снабдување Симпатична Папа Патка Кадифен Куче Играчка Со Јаже Куче Играчки Нови

DEN 78.00
DEN 105.12
-26 %
Од стока


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Боја : Како на сликата шоу
Објектот Вклучува : 1 X Милениче Играчка Тип : Кучиња Тежина : 80g Материјал : Четка Сомот Спецификации : A,B,C Ширина * Должина 7.48 19 CM * 12.60 32 CM D,E,F Големина : 25cm
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Големина:
One Size
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Бренд Име:
panDaDa
Материјал:
Кадифен
R

Купувачите избираат и