.

.

Куче Кошули Кучиња Материјали Милениче Производ Лето Дебел Памук Мода Кошули

Куче Кошули Кучиња Материјали Милениче Производ Лето Дебел Памук Мода Кошули

DEN 619.00
DEN 619.20
-0 %
Од стока


Куче Кошули Кучиња Материјали Милениче Производ Лето Дебел Памук Мода Кошули
Материјал : памук
Големина : S M L XL XXL
Мерења на локации различни од 2-3cm, ве молиме проверете ги вашите миленичиња големина пред цел. Ви благодариме!

Големина:
S, XS, M, L, XL
Материјал:
Памук
Бренд Име:
cheepet
Применливи Раса Куче:
Универзална
R

Купувачите избираат и