.

.

2018 Евтини Цена Сте Спасени Моето Срце Куче Кошули Црвена Сина Боја Милениче Облека За Пролет Лето

2018 Евтини Цена Сте Спасени Моето Срце Куче Кошули Црвена Сина Боја Милениче Облека За Пролет Лето

DEN 190.00
DEN 234.72
-19 %
Од стока


2018 Евтини Цена Сте Спасени Моето Срце Куче Кошули Црвена Сина Боја Милениче Облека За Пролет Лето
На XS-L големина е само за референца, pls проверка на одредена должина и градите. Ви благодариме
Pls следат сликата на вашиот кутре да се избере димензија.
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е прирачник за мерење, таму можеби 2-3cm грешка. Објектот боја прикажува во сликите ги покажуваат малку различен на вашиот монитор, бидејќи тие не се калибрира истиот. Ви благодариме за вашиот undetstanding!
Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да се реши било каков спор. Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете e-mail на нас . Ви благодарам многу!

Големина:
S, XS, M, L
Материјал:
Памук
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Бренд Име:
TINGHAO
Големина:
XS-L
боја:
како фото
Шема:
Слободно време
Чистење метод:
Рака Мие
Сезоната:
Пролет Лето
R

Купувачите избираат и