.

.

Прекрасна Миленичиња Куче Облека за Кучиња Пролет Облека Симпатична Писмо Печатени Дуксери Пижами Миленичиња Облека За Chihuahua Yorkies 40

Прекрасна Миленичиња Куче Облека за Кучиња Пролет Облека Симпатична Писмо Печатени Дуксери Пижами Миленичиња Облека За Chihuahua Yorkies 40

DEN 772.00
DEN 1119.36
-31 %
Од стока


Прекрасна Миленичиња Куче Облека за Кучиња Пролет Облека Симпатична Писмо Печатени Дуксери Пижами Миленичиња Облека За Chihuahua Yorkies
Тип : Куче Облека
Сезона : цела сезона
Чистење метод : миење на рацете /
Машина за перење
Answer : ___________________________ Note :
1.Може да има 2-3 cm грешка предизвика рачни мерења .
2. За две нозе, Облека , pls се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, мора да одговара за градите дебелина и назад должина.
3. За одгледување кутре, ќе е подобро да се избере поголема големина.
1. Русија превозот режим на користење на "Ali Express Saver Превозот(Продавачот за Испорака Метод)" или "e Packet", И на што може да се добие следење на информации.
2.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Писмо
Бренд Име:
Dogbaby
Сезоната:
Пролет/Лето
Материјал:
Други
Големина на:
XS,S,M,L,XL,XXL, 3XL, 4XL
Чистење метод:
Рака мие / Машина за миење
Вид :
Куче Дуксери
R

Купувачите избираат и