.

.

Бронза за Повикување Мини Закачалки,Антички Стил Легура S Hook Декоративен Мебел Дрво Одбор Монтирани Облека Куки,34*21mm,20Pcs

Бронза за Повикување Мини Закачалки,Антички Стил Легура S Hook Декоративен Мебел Дрво Одбор Монтирани Облека Куки,34*21mm,20Pcs

DEN 239.52
Од стока


DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
34*21mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бронза На Ѕвонење
Големина:
34*21mm
Стил:
Се користи како Куките
Материјал:
Цинк Метални Легури
R

Купувачите избираат и