.

.

Монтажа на D-Прстен 2 Дупки Виси Слика на нафта Сликарство Огледало Рамка Куки Закачалки Со Завртки,Бронза на Ѕвонење,30*11mm,100Pcs

Монтажа на D-Прстен 2 Дупки Виси Слика на нафта Сликарство Огледало Рамка Куки Закачалки Со Завртки,Бронза на Ѕвонење,30*11mm,100Pcs

DEN 239.52
Од стока


Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Слика Кука
боја:
Бронза На Ѕвонење
Големина:
30*11mm
Стил:
Фото Кука
Материјал:
Железо
R

Купувачите избираат и