.

.

Цинк Легура Ѕид Куки,Облека, Шапка Бања Апартмани Кука Со 2 Дупки,Црно/Бела Боја,10Pcs

Цинк Легура Ѕид Куки,Облека, Шапка Бања Апартмани Кука Со 2 Дупки,Црно/Бела Боја,10Pcs

DEN 143.52
Од стока


боја:
Сребрена, Црна
Број На Модел На:
33*14*31mm
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бела;Црна
Големина:
33*14*31mm
Стил:
Се користи како Куките
Материјал:
Цинк Метални Легури
R

Купувачите избираат и