.

.

Клучни Мини Закачалки,Антички Легура Кука Декоративен Мебел Дрво Одбор Монтирани Облека Куки,Бела Боја,22*8мм,50Pcs

Клучни Мини Закачалки,Антички Легура Кука Декоративен Мебел Дрво Одбор Монтирани Облека Куки,Бела Боја,22*8мм,50Pcs

DEN 527.52
Од стока


Број На Модел На:
22*8мм
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бела
Големина:
22*8mm
Стил:
Се користи како Куките
Материјал:
Цинк Метални Легури
R

Купувачите избираат и