.

.

Blygirl Браун црни кадрици Blyth кукла црна кожа голи кукла заеднички општи тело 7 може да го промени шминка

Blygirl Браун црни кадрици Blyth кукла црна кожа голи кукла заеднички општи тело 7 може да го промени шминка

DEN 1968.00
Од стока


САД$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 46.00 US$ 46.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 47.00 US$ 46.00
Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, очите. Кукла е коса е многу добар, многу удобно, мека. Бебето е телото обичен тело, седум зглобовите. Треба да го замени тело може јавете се во нашата служба за корисници. Сакате да знаете повеќе информации ве молиме дај ми порака! Имајте во предвид дека бројот на слики направени надвор од слика ќе биде мала разлика.

Тип На Објект:
Кукли
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
30cm
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
diy играчка
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
Blygirl
Предупредување:
ништо
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
R

Купувачите избираат и