.

.

500pcs/многу 3мм Neoprene Укината Stubby Носителот Прилагоди Вашето Лого PatternPrinting Свадба Подарок Може да Кулер Stubby Пиво Со ЛОГОТО

500pcs/многу 3мм Neoprene Укината Stubby Носителот Прилагоди Вашето Лого PatternPrinting Свадба Подарок Може да Кулер Stubby Пиво Со ЛОГОТО

DEN 28800.00
Од стока


Спецификации На Stubby Носителот Може Да Ладилници
1 : Дебелина 3мм Neoprene Водоотпорен Материјал Стандардна Големина : внатрешна Кол 6.3 cm *10.5 см Висина
Прирачник за мерење на грешка 0.1 см-0.3 цм
2 : Item&Логото Боја : Било Pantone Бои Може Да Се Избере
3 : Свила екран Печатење/Сублимација, Логото за Печатење Во Една Боја Две Бои, Многоцветни Или Целосно Завиткан Околу Печатење .
4 : Секој Објект за пакување Сам Во Тетрапак
Цел Чекори :
1 : Оставете Порака Испрати Вашето Лого За Нас (Ние Ќе Ви Одговори Што Многу Наскоро)
2 : Според Вашето Лого Ќе Се Направи Уметничко Дело За Вас Одеднаш
3 : Откако Ќе Се Потврди Уметнички Дела Ќе Се Направи Нарачка Онлајн
За Било Какви Дополнителни Прашања Во Врска Со Нашиот Може Да Ладилници
Само Слободно Контактирајте Со Нас Сега
Превозот За Може Или Шише Носители За повикување само (специјални ситуации предмет на вистинските превозот време) Секој Кулер Поединечно Завиткани Во Пластична Кеса
Заврши Пакување
Обичај Австралија Stubby Носителите На Пивско Шише Носителот Може Да Кулер Торба
Повратни Информации : Нашата Stubby Ладилници Добие Позитивен Високиот Оценува Цело Време
Multicolor За Опција
Забелешка : Поради светлината и компјутерски монитори може да биде боја на разликата
Внимание :
1 : Ако Треба Да Плаќаат Никакви Давачки Во Сопствени Или Данок На Додадена Вредност Кога Ќе Добиете Предмети , Купувачот Е Одговорен За Трошоците .

Бренд Име:
индикација
Тип:
термичка
Материјал:
neoprene
Употреба:
Лименки
Број На Модел На:
NEOP009-620
боја:
multicolor
дизајн:
Обичај
логото:
Обичај
превозот:
Бесплатни Пие
Употреба Прилики:
Спорт и Надворешна Кујна Додатоци Празнична & Партија Материјали
Дебелина:
3мм
R

Купувачите избираат и