.

.

1pcs Имајќи 819349/819310 95x135x20 819349 819310 819349/10 Конус + Чаша Висок Квалитет на Еден Ред Заострените Валчести Лежишта

1pcs Имајќи 819349/819310 95x135x20 819349 819310 819349/10 Конус + Чаша Висок Квалитет на Еден Ред Заострените Валчести Лежишта

DEN 744.00
Од стока


Заострените валчести лежишта, еден ред Модел : 819349/819310 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 95 mm OD (надворешен дијаметар) : 135 mm Ширина/Висина/Дебелина : 20 милиметри Кол : 1 buc Еднаков :
819349/10
819349 819310 Заострените валчести лежишта се состојат солидна внатрешниот и надворешниот прстени со заострените raceways и конусни ролки во прозорецот кафез.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Број На Модел На:
819349/819310
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
имајќи челик
R

Купувачите избираат и