.

.

Dacron 113cm-165cm Должина Црно Бел Лак String Замена за Традиционалните Извивам Лак Longbow Лов Снимање Додатоци

Dacron 113cm-165cm Должина Црно Бел Лак String Замена за Традиционалните Извивам Лак Longbow Лов Снимање Додатоци

DEN 278.00
DEN 309.12
-10 %
Од стока


Ако сте од руската Федерација ,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пакетот Вклучува :
>1x Лак string
Тежина : Околу 12g
Материјал : Dacron
Должина : 113cm,158cm,160cm,161cm,165cm
Ако ви треба други видови лак стрелки и додатоци, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние се обезбеди најдобар квалитет за вас најевтина цена

Превозот И Предавање :
1. Ве молиме бидете сигурни дека 'превозот адреса' е вашиот потврди адреса.
2. Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор.
3. Ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО по плаќањето е потврдено од страна на Aliexpress. (Во рок од 24 часа)
4. Вие ќе добиете следење на број и парцела слики.
5. Вашата исплата не вклучува Обичај должност.
6. Вие ќе бидете одговорни за Сопствени должност во некои околности.
Плаќање :
Она плаќање methorda можете да го користите ?
Можете да платите користејќи moneybokers,Виза,Мастеркард и банкарски трансфер.Можете да alsopay со изберете дебитни картички, вклучувајќи Makestro,Самостојна,carte Bleue,Poste Pay,Carte Si,4 B и Euro6000.Повеќе опции за исплата ќе b e достапна на Ali Express во иднина.
Колку заштитена е вашето плаќање ?
Плаќања преку зачувам се заштитени со Veri Sign енкрипција,највисока технологија за енкрипција комерцијално достапни.

боја:
113cm, 158cm, 160cm, 161cm, 165cm
Употреба:
Снимање
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
toparchery
Број На Модел На:
04DKLGX160HB
Име:
dacron лак string
Материјал:
dacron
Должина:
113cm-165cm
Нето Тежина/парче:
околу 12g
боја:
црно-бело
Пакет:
1pcs лак string
is_customized:
yes
производител:
Кина
Користење на:
лак string
јаже:
12 јажиња
R

Купувачите избираат и