.

.

1PC Преносни Стрелаштво Опрема Додатоци за Соединение Лак Пониски Стрингови Ликвидација до Жици се Повлече Лак Стрингови

1PC Преносни Стрелаштво Опрема Додатоци за Соединение Лак Пониски Стрингови Ликвидација до Жици се Повлече Лак Стрингови

DEN 4260.00
DEN 5680.80
-25 %
Од стока


1 PC Преносни Стрелаштво Опрема Додатоци за Соединение Лак Пониски Стрингови Ликвидација до Жици се Повлече Лак Стрингови
Опис :
Точка Име : Преносни Стрелаштво Опрема Додаток
Тип : Лак & Стрелка Сет
Боја : Црна/Црвена
Употреба : Лов
Тежина : 1.4 kg
Количина : 1 PC

Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
MILAEM
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
Преносни Стрелаштво Опрема Додатоци за Поклон
Точка име :
Преносни Стрелаштво Опрема Додаток
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
црна/црвена
Употреба:
Лов
Тежина:
1.4kg
Количина:
1pc
R

Купувачите избираат и