.

.

JIAJUN Мотоцикл MTB BMX DH Велосипед уметничко Лизгање Скејтборд Лактот Влошки + Коленото Влошки Постави Стража Екстремен Спорт Заштитна Опрема Заштитник

JIAJUN Мотоцикл MTB BMX DH Велосипед уметничко Лизгање Скејтборд Лактот Влошки + Коленото Влошки Постави Стража Екстремен Спорт Заштитна Опрема Заштитник

DEN 1056.00
DEN 1508.16
-30 %
Од стока


ДЕТАЛИ
Големина(СМ)
Коленото Влошки
Лактите Влошки
Погоден
38-50
25-40
должина
46
37
ширина
13
11

Број На Модел На:
JJ-ZHHJ 16902
Бренд Име:
jiajun
Возраст:
Возрасни
Материјал:
Избегнување на пена
R

Купувачите избираат и