.

.

Нови AC14B8K Батеријата За Acer Стремат V5-132 V5-132P E5-771 E5-771G TravelMate B115-M B115-ПРАТЕНИК Лаптоп

Нови AC14B8K Батеријата За Acer Стремат V5-132 V5-132P E5-771 E5-771G TravelMate B115-M B115-ПРАТЕНИК Лаптоп

DEN 1290.24
Од стока

Карактеристики : Висок квалитет на батеријата, 100% Сосема нов Литиум-Јонска батерија. 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи. Интегрирани microchip го спречува преполнувањето, се прегрее и да се обезбеди краток спој заштита.
Спецификации : Батерија Тип : Li-ion
Напон : 15.2 V Капацитет : 3220m Ah Coror : Црна Состојбата на Батеријата : Сосема Нов, 100% ОЕМ Компатибилен Гаранција : 12 месеци
Компатибилен Дел Броеви :
AC14 B8 K KT.0040 G.004 KT0030 G.004 4 ICP5/57/80 Компатибилен Одговара Модели :
За Acer
Се стремат E3-111, E3-112, E3-112 M, E5-771,E5-771 G,ES1-311,ES1-511, ES1-512, ES1-711, ES1-711 G , V3-111, V3-111 P, V3-371,V5-122, V5-122 P, V5-132, V5-132 P
Chromebook 11 CB3-111, 13 CB5-311,15 C910 C810
Travel Mate B115-M, B115-ПРАТЕНИК
Портал NE512
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку Зачувам (Alipay).
На Плаќање мора да бидат примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
- Постои никаква царина или данок во нашата цена.
- Ако треба express, ве молиме ни e-mail и да додадете екстра превоз .
Испорака :
Ние брод на објектот од страна на Меѓународната Регистрација на Воздухот-Mail по целосната исплата добиле освен во САД.
Ние обезбеди Меѓународни E пакет на услуги за превозот во САД . Тоа е брз ,безбедноста на превозот метод на САД.

Тип:
Li-полимер
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HSW
Компатибилен Бренд:
Acer
Батеријата Напон:
15.2 V
Број На Модел На:
AC14B8K
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
R

Купувачите избираат и