.

.

Нова 6 ќелија лаптоп батеријата PA3451U-1BAS PA3465U-1BAS PABAS067 за Toshiba Dynabook СЕКИРА/530LL СЕКИРА/55A СЕКИРА/630LL СЕКИРА/730LS СЕКИРА/745LS

Нова 6 ќелија лаптоп батеријата PA3451U-1BAS PA3465U-1BAS PABAS067 за Toshiba Dynabook СЕКИРА/530LL СЕКИРА/55A СЕКИРА/630LL СЕКИРА/730LS СЕКИРА/745LS

DEN 1141.92
Од стока


боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Бренд Име:
GlobalSmart
Батеријата клетки:
6 Клетки
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
СЕКИРА/530LL
R

Купувачите избираат и