.

.

Нови 5200mah лаптоп батеријата PA3457U-1BRS PABAS067 за Toshiba Equium A110 M70 Сателитски A110 A130 A135 A85 M115 M70 Про M70

Нови 5200mah лаптоп батеријата PA3457U-1BRS PABAS067 за Toshiba Equium A110 M70 Сателитски A110 A130 A135 A85 M115 M70 Про M70

DEN 1141.92
Од стока


боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Бренд Име:
GlobalSmart
Број На Модел На:
equium a110
Батеријата клетки:
6 Клетки
Тип:
Li-Ion
R

Купувачите избираат и