.

.

Нови 7800mah лаптоп со батерија за samsung R40 R408 R41 R410 R460 R510 R509 R45 АА-PB2NC3B АА-PB2NC3W АА-PB2NC6B АА-PB2NC6B/E

Нови 7800mah лаптоп со батерија за samsung R40 R408 R41 R410 R460 R510 R509 R45 АА-PB2NC3B АА-PB2NC3W АА-PB2NC6B АА-PB2NC6B/E

DEN 1439.52
Од стока


боја:
Црна
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
9 клетки
Бренд Име:
GlobalSmart
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
R40
Батеријата Напон:
11.1 V
R

Купувачите избираат и