.

.

Бренд Нови За Macbook Pro 13.3 A1706 Простор Сива Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет

Бренд Нови За Macbook Pro 13.3 A1706 Простор Сива Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет

DEN 205.00
DEN 216.00
-5 %
Од стока

Бренд Нови За Macbook Pro 13.3" A1706 Простор Сива Боја Дното Случај Завртка Завртки Сет
Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.
Гаранција : 1 Година
Превозот :
За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Сите нарачки се испраќаат преку Хонгконг Пост или локален курир. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот метод. За МЕЃУНАРОДНИ Клиенти : Нашиот брод на Светот. Сите налози се спакувани во safe со воздух перница. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Купувачи се одговорни за сите царини и царински давачки. Меѓународни налози направи потрае неколку недели подолго отколку што се очекуваше да пристигне поради доцнење во царинската обработка. Табела се прикажани подолу е за повикување само . Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест и време на испорака.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање вклучувајќи TT, Кредитна Картичка,e-чек иако Alipay или Paypal.
Како да се купи :
Не може да се најде објектот од нашата продавница? Изобилството на производи се овие вложувања е утврдена, за повеќе информации, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време.

Бренд Име:
XB
Должина:
10inch
Број На Модел На:
за A1706
Пакет:
No
R

Купувачите избираат и