.

.

SANITER LP156WF6 СП А1 Б1 К1 H1 LTN156HL01 LTN156HL02 IPS LCD екран со висока

SANITER LP156WF6 СП А1 Б1 К1 H1 LTN156HL01 LTN156HL02 IPS LCD екран со висока

DEN 3355.20
Од стока


ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ви благодариме. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,HP/Compaq,Lenovo,Asus
Број На Модел На:
LP156WF6 СП А1 Б1 К1 H1 LTN156HL01 LTN156HL02
Бренд Име:
Saniter
Дигитален вид делови:
lcd екран
R

Купувачите избираат и