.

.

9mm Црвено Месинг Бакар Куршум во Облик на Ласерски Понесе Sighter Лов Глетка За Пиштол

9mm Црвено Месинг Бакар Куршум во Облик на Ласерски Понесе Sighter Лов Глетка За Пиштол

DEN 220.00
DEN 239.52
-8 %
Од стока


Спецификација :
Боја : месинг
Материјал : бакар
Напојување : две LR41 копчето батерии (built-in)
Дијаметар : 9mm
Должина : 3cm
Светла боја : црвена светлина
Ласерска бранова должина : 635-655nm
Целта далечина : 150 метри или помалку
Карактеристики :
1.прецизност и точност
2. сигурен и издржлив
3. компактен и лесен
4. лесно да се спакуваат и патување
Пакување листа :
1 x Ласерски Понесе Sighter (без батерија)
1 x англиски упатство
1. За Стандардно Плаќање начин на плаќање е Alipay. Тоа е зачувам плаќање методи на кои можете да им верувате за да се плати. alipay поддржува многу плаќање видови, како : QIWI,BOLETO,Webmoney,Western Union,Банкарски Трансфер,Moneybookers,Кредитни Картички Visa и Mastercard и така натаму. 2. За Превозот Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн.

Прецизност:
види опис
Големина:
see description
Бранова должина:
види опис
Број На Модел На:
Ласерски Понесе Sighter
Бренд Име:
Jetery
R

Купувачите избираат и